Лише 7% українців вірять в чесні вибори

Абсолютно більшість українців втратила віру в те, що президентські вибори пройдуть чесно.

Тільки 7% українців вірять в те, що вибори пройдуть чесно, без фальсифікацій, повідомив директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто.

За даними соціологічного дослідження, проведеного КМІСом, 53% опитаних вважають, що вибори, швидше за все, будуть фальсифіковані, 29% вважають, що порушення будуть, але незначні.

Всеукраїнське опитування громадської думки проводилося КМІСом протягом 12-24 грудня 2009 року. Методом інтерв'ю було опитано 4074 респонденти, що живуть в 144 населених пунктах всіх областей України і Криму, включно з Києвом.

Статистична погрішність вибірки складає від 1% до 2,3% залежно від величини показників.

Раніше директор центру прикладних досліджень Ф. Кліфтона Уайта (Міжнародна фундація виборчих систем (IFES)) Ракеш Шарма заявив, що близько 46% українців вважають, що вибори президента України не будуть достатньо вільними та чесними.

Разом з тим 42% опитаних вважають, що вибори будуть повністю або достатньо вільними та чесними. Песимізм стосовно виборів більший у Криму (64% вважають, що вибори будуть не вільні та нечесні) та в Східній Україні (53%), ніж у Києві (32%) та Західній Україні (30%).

Читайте також:

Опитування: Верховній раді не вірить майже ніхто

Майже 20% українців не знають, за кого голосувати

Майже половина українців не вірить у чесні вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: