Випробуйте себе на знання основних предметів шкільної програми.

13 червня в Україні завершилася основна сесія ЗНО 2019. Цьогоріч участь у тестуванні взяла участь рекордна кількість вступників - понад 300 тисяч. Серед предметів, які вони складали - математика, фізика, українська мова та література, біологія тощо.

Максимальний бал за результатами тестувань з усіх предметів, на які була зареєстрована, отримала лише одна дівчина з Харкова. Аутсайдером із ЗНО стала Кіровоградська область - там лише один абітурієнт отримав 200 балів, і лише з одного предмета - біології.

ТСН.ua пропонує перевірити, який результат на ЗНО могли б отримати ви. 

Математика

Першим предметом, на знання якого перевіряли учасників ЗНО, стала математика. Її складали 21 травня. Участь у тестування взяли 155,3 тис. учасників. Ця цифра - це 96,6% від тих, хто зареєструвався на офіційну сесію ЗНО з цього предмету. Не вдалося скласти тест 18,17% учасників - тобто 28 215 випускників, а лише 98 змогли отримати максимальний бал.

 

 

Українська мова та література

ЗНО з української мови та літератури відбулося 23 травня. Участь у ньому взяли майже 340 тисяч осіб.15,8% абітурієнтів, які писали обов’язкові тести, їх не склали, тож для 53 613 випускників вступна кампанія цього року закінчилася - без хорошого результату з української мови та літератури не можна вступити до жодного ВНЗ.

 

 

Англійська мова

Випробування з англійської мови, яке відбулося 28 травня, писали 91 277 осіб, що становить 95 % від загальної кількості зареєстрованих. Поріг "склав/не склав" вдалося подолати 87,3% осіб. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови - 11 583 осіб.

 

 

Фізика

30 травня відбулося ЗНО з фізики. У ньому взяли участь 21 417 осіб. Це становить 91,2 % від загальної кількості зареєстрованих.Не склали фізику 3204 абітурієнти. Примітно, що ніхто не зміг отримати з цього предету максимальні 200 балів.

 

 

Історія України

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України відбулося 4 червня. Його намагалися скласти 222 615 осіб - 96% від загальної кількості зареєстрованих.Поріг "склав\не склав" на тестуванні з історії України подолали 84 %осіб.

 

 

Біологія

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології, яке відбулося 6 червня, взяли понад 76 тис. осіб.Скласти тест вдалося 91% осіб. Понад 5 тисяч зареєстрованих на оцінювання не з'явилося.

 

 

Географія

11 червня абітурієнти випробовували знання з географії. Участь у тестування взяли 75 099 осіб, що становить 93,5 % від загальної кількості зареєстрованих. Подолати вступний поріг вдалося 89,57% осіб.

 

 

Хімія

Останнім предметом, який складали вступники, стала хімія. Її намагалися скласти 13 708 осіб, проте зробити це під силу виявилося під силу лише 86% учасників.

 

 

Нагадаємо, 26 червня в Україні розпочалася додаткова сесія ЗНО. Першим тестом, який писали абітурієнти, стала математика. А вже 27 червня відбудеться тестування з німецької мови. Взяти участь у додатковій сесії ЗНО можна взяти за кількох умов.

Приміром, якщо у день тестування учасник мав хворобу, сталося стихійне лихо, помер хтось з рідних по крові. Також подати заяву можуть ті, кого з якихось причин не допустили на складання якогось предмету під час основної сесії ЗНО. 

ВідеоАбітурієнти з Києва, Львова, Харкова та Дніпра отримали найвищі бали цьогорічного ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти порахували, де найкраще цьогоріч написали ЗНО. Найбільше тих, хто набрав 200 балів із 200 -  у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. А от найменша кількість відмінників - у Кіровоградській області. Там всього одному учаснику тестування вдалося отримати максимальний бал.  

Абітурієнти з Києва, Львова, Харкова та Дніпра отримали найвищі бали цьогорічного ЗНО

 

Залиште свій коментар