Лісники знайшли мертвою жінку, яку шукали 17 днів у Львівській області

Лісники знайшли мертвою жінку, яку шукали 17 днів у Львівській області

Галина Сумик / Фото: Національна поліція у Львівській області

Тіло померлої виявили неподалік місця, де вона збирала ягоди і загубилася.

Вчора, 15 липня, у лісі біля села Пирятин  Жовківського району, що на Львівщині, знайшли мертвою 59-річну поштарку Галину Сумик з Добросина, яку шукали понад два тижні. Тіло жінки виявили випадково лісники.

Як розповіла ZAXID.NET невістка Мирослава, напіврозкладене тіло жінки випадково знайшли лісівники під час обходу території, де здійснюється вирубка лісу, близько о 16:00. Це неподалік від місця, де Галина Сумик разом з односельцями 29 червня збирали чорниці.

«Цією частиною лісу ми йшли у перший день, але якось оминули її. Бо свідки сказали, що бачили її в іншій частині лісу і скерували нас туди. Ми вірили тим свідкам, бо вони її точно описали, і пішли в інший кінець лісу, а насправді вона була ближче», – розповіла Мирослава Сумик.

Попередньо відомо, що Галина Сумик померла у перший день зникнення від інфаркту чи іншої проблеми з серцем. Тіло жінки забрали на експертизу.

Родичка покійної також повідомила, що були труднощі з тим, аби організувати вивезення тіла померлої з лісу.

«Спершу поліція сказала, що організацією винесення тіла з лісу і організацією транспорту займаються родичі. Щоб ви розуміли, людина померла у перший день і провела на відкритій землі під голим небом 16 діб. Тобто, тіло почало розкладатися. Згодом тіло таки забрали правоохоронці, але довелося підключати вище керівництво поліції та «Укрпошти», де мама працювала», – розповіла Мирослава.

Сьогодні, 16 липня, Галину Сумик поховають.

Нагадаємо, вранці 29 червня поштарка з Добросина Галина Сумик поїхала з односельцями збирати чорниці до лісу у село Пирятин – за вісім кілометрів від Добросина, і загубилася. За ці дні поліція, надзвичайники, волонтери та односельці прочесали понад 600 гектарів лісу, оглядали тамтешні річки та болота з дрона, однак пошуки не давали бажаного результату.

Повʼязані теми:

Наступна публікація