Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ДСНС запевняють, що радіаційний фон залишається в нормі.

У 10-кілометровій зоні біля Чорнобильської АЕС уже майже добу горить Рудий ліс – одна з найбільш небезпечних ділянок. Учора ділянка займання становила 10-12 гектарів, сьогодні вранці – близько 5 гектарів.

"Продовжується гасіння окремих осередків на загальній площі близько 5 га. До гасіння залучено 35 одиниць техніки та 150 осіб, з них від ДСНС 22 одиниці техніки та 128 особи особового складу.  Авіацією ДСНС з початку робіт здійснено 29 скидів води (130 т). Координацію заходів щодо гасіння пожежі здійснює оперативна група Головного управління ДСНС у Київській області", - ідеться в повідомленні ДСНС.

Надзвичайники запевняють, що радіаційний фон у містах Київ, Чорнобиль та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми, зокрема:

- у Києві радіаційний фон складає 11 мкР/год (безпечний рівень - до 30 мкР/год);

- у Чорнобилі радіаційний фон складає 22,45 мкР/год (безпечний рівень - до 50 мкР/год);

- на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС радіаційний фон складає 44,27 мкР/год (безпечний рівень - до 140 мкР/год).

Синоптики попереджають, що вітер сьогодні – північний. Тобто з Чорнобиля він дме в бік Києва.

ВідеоПлощу займання у Чорнобильській зоні вдалося скоротити удвічі

Рудий ліс горить у Чорнобилі. Всю ніч рятувальники намагалися побороти вогонь, який надвечір охопив там площу у понад 10 гектарів. Наразі, за даними ДСНС, вдалося приборкати пожежу на майже половині охопленої вогнем території. 

Площу займання у Чорнобильській зоні вдалося скоротити удвічі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції