Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В інших фігурантів справи знайшли незареєстровану зброю та обладнання для таємних перемовин.

У матері загиблої екс-регіоналки Ірини Бережної Олени під час обшуків правоохоронці знайшли докази її антиукраїнської діяльності.

Про це 7 листопада повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Зокрема, в Олени Бережної виявили чисельні документи та електронні носії, що засвідчують її протиправну діяльність. Також у неї знайшли лист до міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова щодо необхідності активізації діяльності російських організацій в Україні.

Окрім того, у Бережної виявили кілограмовий злиток золота.

СБУ провела також обшуки у лідера "Союзу лівих сил" Василя Волги. У нього спецслужбовці  знайшли обладнання для ведення таємних перемовин та магнітні носії інформації, що вказують на його співпрацю з РФ.

У кількох інших фігурантів справи СБУ вилучила незареєстровану зброю та проросійську атрибутику.

Учора співробітники Служби безпеки України провели низку санкціонованих обшуків у «громадських діячів», які за завданням...

Опубліковано Служба безпеки України Середа, 7 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 6 листопада Служба безпеки України провела обшуки у представників проросійської громадської організації, зокрема у матері загиблої екс-регіоналки Ірини Бережної - Олени Бережної. Обшуки відбувалися у межах кримінального провадження відкритого за ч. 1 ст. 109 та ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада та насильницьке повалення влади). У СБУ вважають, що вони сприяли спецслужбам країни агресора у реалізації плану з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні.

ВідеоУ матері загиблої Ірини Бережної шукали зброю і докази її сепаратистської діяльності

Обшуки з покусами і швидкою. СБУ впродовж дня намагалася провести обшуки у квартирі матері загиблої депутатки "Партії регіонів" Ірини Бережної. Слідчі виламали двері болгаркою, а господарка покусала оперативника і так кричала, що їй викликали лікарів. В рамках справи про сприяння спецслужбам країни-агресора СБУ встановила, що Олена Бережна за вказівками кураторів з Москви дестабілізує ситуацію в Україні. 

У матері загиблої Ірини Бережної шукали зброю і докази її сепаратистської діяльності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції