Лист Мєдвєдєва до Ющенка розколов українське суспільство

Соціологічне опитування показало, наскільки різниться ставлення до Росії в залежності від регіонів України.

38,5% опитаних Центром економічних і політичних досліджень ім. Олександра Разумкова у Львові бачать для України загрозу з боку Росії, 87,3% опитаних у Донецьку вважають, що такої загрози немає.

Про це свідчать результати опитування, проведеного співробітниками Центру з 12 по 16 серпня в Києві, Львові, Миколаєві, Донецьку й Сімферополі. У столиці соціологи опитали 640 респондентів, в інших містах - по 600 осіб віком від 18 років.

При цьому 45,3% опитаних у Львові сказали, що не бачать такої загрози, а 5,2% опитаних у Донецьку вважають, що вона є.

30,1% опитаних у Сімферополі вважають, що така загроза є, а 52,9% опитаних у цьому місті вважають, що загрози немає.

29,2% опитаних у Києві також вважають, що така загроза існує, а 52,9% жителів столиці вважають, що її немає.

10,2% опитаних у Миколаєві сказали, що така загроза існує, а 81,9% - немає.

37,7% опитаних у Львові вважають звернення президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до Віктора Ющенка проявом неповаги до України та її народу, 24,8% опитаних у Миколаєві вважають, що воно є проявом неповаги особисто до Ющенка.

Як неповагу до українського народу це звернення розцінюють також 16,1% опитаних у Києві, 5,8% у Миколаєві, 2,2% у Донецьку і 1% у Сімферополі.

Проявом неповаги особисто до Ющенка це звернення вважають також 18% опитаних у Львові, 14,8% у Донецьку, 13,7% у Києві, 5,8% у Сімферополі.

27,8% опитаних у Донецьку вважають, що в цьому зверненні немає проявів неповаги до Ющенка, української влади, України та її народу. Таку саму думку поділяють 20,6% опитаних у Миколаєві, 8% - у Києві, 7,9% - у Сімферополі, 7,7% - у Львові.

28,1% опитаних у Сімферополі вважають, що звернення російського президента є проявом неповаги до української влади в цілому. З цією думкою згодні і 17% опитаних у Львові, 12,2% опитаних у Києві, 8,7% у Миколаєві, 6,2% у Донецьку.

45,2% опитаних у Львові вважають метою звернення Мєдвєдєва до Ющенка вплив на результат президентських виборів в Україні, 36,2% опитаних у Миколаєві вважають, що Мєдвєдєв не ставив це собі за мету.

При цьому 25,7% опитаних у Львові сказали, що не вважають це за мету звернення російського президента, а 23,5% опитаних у Миколаєві ствердно відповіли на поставлене питання.

32,1% опитаних у Києві також вважають, що метою звернення було вплив на результат виборів, а 15,6% опитаних у столиці так не вважають.

21,8% опитаних у Сімферополі також вважають метою звернення вплив на вибори, а 15,1% - ні.

16,7% опитаних у Донецьку також ствердно відповіли на поставлене питання, а 27,3% сказали, що не згодні з таким твердженням.

Читайте також:

"Наша Україна" пообіцяла поважати Мєдвєдєва

Націоналісти впевнені, що Мєдвєдєв готується до війни з Україною

Мєдвєдєв не сподівається на нормальні відносини з Україною

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

ВідеоМєдвєдєв про російсько-українські стосунки

ВідеоЮщенко відповів на звинувачення

ВідеоНакал у дипломатичних відносинах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: