"Листуються електронною поштою із рідними": російська омбудсмен відвідала поранених українських моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, на умови утримання вони не скаржаться.

Уповноважена з прав людини РФ Тетяна Москалькова відвідала у СІЗО поранених українських моряків, яких захопили росіяни біля Керченської протоки.

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

"На умови утримання скарг не надійшло, вони перебувають у медичній частині, в просторих, чистих камерах з великими вікнами. Ув'язненим забезпечується посилене харчування, вони мають можливість відкрити рахунки і купувати додаткові продукти харчування. Вони мають доступ до великої бібліотеки, і кожен вибрав і отримав літературу за смаком. Кожен з них вже веде переписку електронною поштою з рідними і близькими", - заявила Москалькова.

За її словами, вона більше двох годин спілкувалась із моряками. Лікарі оцінюють їхні поранення як легкого ступеня тяжкості.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В СИЗО 1 УФСИН России по г. Москве посетила украинских моряков А.А. Артеменко, В.В. Сороку и А.Д. Эйдера. Более двух часов беседовала с ними об условиях содержания и состоянии их здоровья. Им оказывается вся необходимая медицинская помощь, они обеспечены необходимыми медицинскими препаратами, медики оценивают полученные ими травмы как ранения лёгкой степени тяжести, лечение уже даёт положительную динамику состояния здоровья. На условия содержания жалоб не поступило, они содержатся в медицинской части, в просторных, чистых камерах с большими окнами. Заключённым обеспечивается усиленное питание, они имеют возможность открыть счета и покупать дополнительные продукты питания. Они имеют доступ к обширной библиотеке и каждый выбрал и получил литературу по вкусу. Каждый из них уже ведёт переписку по электронной почте с родными и близкими. Более подробная информация о состоянии их здоровья и условиях содержания будет размещена на моем сайте позднее. #уполномоченный #правачеловека #москалькова #уполномоченныйпоправамчеловекаврф

A post shared by Татьяна Москалькова (@moskalkova.official) on

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двох катерах "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому, за даними української влади, поранивши щонайменше шістьох українських моряків і захопивши інших у полон.

Згодом так звані суди в анексованому Криму заарештували їх на два місяці. Після цього моряків доставили в СІЗО в Москві. Усіх їх звинувачують у нібито незаконному перетині російського кордону.

ВідеоУкраїнські дипломати відвідали трьох полонених моряків у московському СІЗО

Українських моряків у московському СІЗО "Лефортове" сьогодні можуть відвідати наші консули. Там нині тримають 21 бранця. І з хлопцями вже два тижні, від нападу біля Керченської протоки, немає жодного зв'язку. Всіх полонених моряків українські дипломати мають побачити до суботи. І перевірити, в якому вони стані та в яких умовах перебувають. 

Українські дипломати відвідали трьох полонених моряків у московському СІЗО

Залиште свій коментар

Вибір редакції