Літакам Wizzair відмовили у заправці через хамське ставлення до українців

"Укртатнафта" пояснює таке рішення "неадекватною поведінкою працівників авіакомпанії" по відношенню до українських пасажирів.

Компанія "Укртатнафта" заявила про відмову від співпраці з авіакомпанією Wizzair, а також про припинення відвантаження авіапалива цьому авіаперевізнику і заправки літаків даної компанії.

У компанії заявили, що таке рішення обумовлене "неприпустимою і навіть неадекватною поведінкою працівників авіакомпанії Wizzair по відношенню до пасажирів в аеропорту Лутон, коли не тільки були проігноровані всі професійні норми, але і фактично порушені права людини".

"Подібний інцидент не може не викликати шок у цивілізованому суспільстві і, безумовно, вимагає відповідної реакції на цей епізод. Вдвічі прикро те, що хамське поводження з українськими пасажирами дозволила собі авіакомпанія, що працює на ринку авіаперевезень України, яка, здавалося б, повинна завжди стояти на варті інтересів своїх клієнтів", - заявила компанія.

"Укртатнафта" виразила обурення недозволеною, на її погляд, поведінкою авіакомпанії Wizzair, яку не можуть виправдати жодні форс-мажорні обставини.

"Укртатнафта заявляє про свою принципову цивільну позицію і виражає протест проти невмотивовано агресивних дій компанії Wizzair по відношенню до своїх пасажирів", - заявили в компанії.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, 18 грудня в лондонському аеропорту Luton пасажирів рейсу до Києва, що не відбувся, представники авіакомпанії Wizzair видворяли з літака за допомогою поліції, собак і газових спецзасобів.

За інформацією туристів, після того, як вони зайшли в літак, капітан оголосив, що рейс скасовано. Пасажири відмовилися залишати літак, оскільки їм не пояснили причину такого рішення. Співробітники Wizzair викликали поліцію, яка зайшла в літак з собаками і змусила усіх покинути борт. За інформацією туристів, в літак завантажилися інші пасажири і він полетів до Познані.

Крім того, як повідомляють ЗМІ, аналогічна історія трапилася наступного дня з прямуючими до Києва пасажирами Wizzair в італійському Тревізо. Їм теж довгий час нічого не казали про долю рейса, а потім запропонували перебронювати квитки на віддалені дати і відмовилися надавати готель та харчування.

Читайте також:

МЗС розбереться з авіакомпанією, яка виганяла українців з літака

У Лондоні українців вигнали з літака собаками і газовими балончиками

Авіакомпанія Wizz Air заперечила, що виганяла українців із літака

Wizz Air кинула українських пасажирів в італійському аеропорту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: