Літні канікули: чим займаються діти й підлітки під час відпочинку, поки не бачать батьки

"Сніданок з 1+1" дізнався про смертельні захоплення школярів.

В Україні почалися найдовші канікули і тепер діти багато часу проводять без нагляду дорослих. Чим займаються підлітки та малюки, поки ми не бачимо, та про їхні смертельні захоплення дізнавався "Сніданок з 1+1".

Дехто, наприклад, захоплюється руферством - це ті, хто заради відчуття адреналіну, вилазять на дахи та мости.

Так, 15-річний Юрій нещодавно висів на одній руці під мостом. Батько про смертельно небезпечне захоплення сина дізнався лише випадково після його світлини в соцмережі.

Він заборонив сину повторювати подібні трюки, але контролювати це йому не вдається. Хлопець каже, що все одно продовжує це регулярно робити, а влітку навіть частіше.

Але контролювати підлітка цілодобово батьки не можуть. І заборона тут теж не допоможе, запевняють психологи. Так, за їхніми словами, підлітки формують свої кордони, щоб розуміти, що вони можуть робити, а що ні. Через такі перевірки й відбувається формування цінності життя.

У зоні ризику тепер перебувають молодші школярі. Якщо раніше вони гралися на вулиці і могли травмуватися чи навіть потрапити під колеса машин, то зараз вони просто тонуть в Інтернеті. Безконтрольний перегляд відео, необмежений віртуальний світ комп'ютерних ігор затягує дитину у справжній полон. Поганим наслідком залежності від ігор може стати порушення емоційної стабільності.

Щоб уберегти дитину від ризику, варто обмежити її доступ до Інтернету і поставити фільтр на відео, а також не дозволяти грати більше 30 хвилин на день, щоб зменшити навантаження на психіку та зір дитини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: