"Літопис УПА" презентували в Івано-Франківську

Братство ОУН-УПА Карпатського краю продовжує боротися за визнання вояків УПА борцями за незалежність у Другій Світовій війні.

У неділю, 29 березня, в Івано-Франківську урочисто презентували книги видавництва "Літопис УПА". Захід відкрився кліпом про Українську повстанську армію.

"Літопис УПА" покликаний активізувати українську молодь до захисту українства, наголосив на презентації заступник голови ВО "Свобода" Олександр Сич.

За його словами, найбільшою небезпекою для сучасної незалежної України є "зневіра і песимізм людей". Сич підкреслив, що видавництво "Літопис УПА" вже десятки років "видає історію УПА".

У свою чергу голова Братства ОУН-УПА Карпатського краю Фотій Володимирській заявив, що нині на Прикарпатті залишилося всього 900 учасників УПА, а 16,5 тисяч "загинули за Україну".

"Ми не хочемо від держави жодних пільг. Ми проживемо за мізерну пенсію. Але ми домагаємось справедливості – визнання нас борцями за незалежність у Другій Світовій війні. Мені 85 років, і я хочу померти в Україні, за яку гинули наші побратими", - підкреслив Володимирський.

"Літопис УПА" - серійне книжкове видання. Його завдання – опублікувати, з дотриманням джерельної точності, документи і матеріали з історії УПА. Кожен том, або група томів, присвячені окремим темам і мають назву. Зокрема, 45-й том Літопису присвячений 100-річчю від дня народження командира УПА Романа Шухевича.

Читайте також:

Ющенка просять заснувати орден Бандери

"Братчики" Корчинського помочилися на посольство Росії

У Севастополі представили фальшиві фотографії Голодомору

У Львові об'єднали воїнів УПА та НКВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: