Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Литва надаватиме соціальний захист українським працівникам - Грібаускайте

За її словами, українські громадяни не повинні отримувати меншу зарплату, ніж місцеві.

Українські громадяни, які працюють у Литві, отримуватимуть соціальний захист, заявила президент країни Даля Грібаускайте під час спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Вільнюсі.

Грібаускайте зазначила, що потік українських мігрантів до Литви постійно збільшується, тому питання їхньої соціальної безпеки стає все важливішим.

"Хочу одразу повідомити, що ми домовилися з президентом Порошенком про необхідність підписання договору між Литвою та Україною щодо соціального захисту українських робітників, які працюють у нас," - сказала вона.

Та навела приклад з литовськими робітниками, які, працюючи у Скандинавських країнах, отримували менші зарплати, ніж місцеві жителі.

”Ми також хочемо запобігти такій ситуації, коли українським працівникам хтось хотів би виплачувати менші зарплати. Через те ми жодним чином не дозволимо, аби найняті українські робітники експлуатувалися в той чи інший спосіб. Хочемо одразу сказати, що така поведінка роботодавців є нелегальною. Ми жодним чином не будемо погоджуватися з цим та будемо всіляко захищати становище українських громадян," - запевнила президент.

Нагадаємо, днями в Іспанії було викрито нелегальну фабрику з виробництва тютюнових виробів, на якій були задіяні громадяни України. Усіх причетних до її роботи осіб було заарештовано та наразі ведеться слідство.

ВідеоЛитва готова конфісковувати машини українців на так званих "євробляхах"

Залиште свій коментар

Вибір редакції