Литва підтримує Україну

Прем'єр-міністр Литви Гедімінас Кіркілас закликав країни ЄС підтримати реформи в Україні.

Прем'єр-міністр Литви Гедімінас Кіркілас закликав країни ЄС підтримати реформи в Україні. З такою заявою Кіркілас виступив під час конференції “Європейський союз-2020: збільшуючи та інтергуючи”. 

Форум відбувся в словенському місті Блед. За словами Гедімінаса Кіркіласа, у світі давно визнали, що розширення ЄС є історією успіху.

Литовський прем'єр-міністр наголосив, що для нього європейська політика сусідства є важливим етапом розширення організації. Саме тому ЄС має активно підтримувати демократизацію у країнах-сусідах, у тому числі й в Україні. 

Водночас Гедімінас Кіркілас піддав критиці керівництво Росії. За його словами, політична та демократична ситуація у цій країні викликає занепокоєння: скасовано свободи слова, продовжуються порушення прав людини та маніпуляція енергетичними ресурсами. 

Окрім цього, на думку Кіркіласа, Москва вдається до агресивної риторики, як це було в конфлікті із Естонією. Прем'єр-міністр Литви наголосив, що його думку розділяють також керівники Грузії та Великобританії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: