Литва зробить свої візи для українців безкоштовними

Під час візиту президента Литви до України планується підписати угоду, котра скасує усі тарифи на отримання литовських віз.

Україна планує підписати з Литвою угоду, за якою всі українці зможуть отримати литовські візи безкоштовно.

Скасування тарифів на отримання національних віз може відбутися під час офіційного візиту президента Литви Далі Грібаускайте, який має відбутися 26 листопада.

Про це повідомив заступник глави секретаріату президента Андрій Гончарук.

"В рамках візиту планується підписати спільну заяву глав двох держав... також буде підписано угоду між каміном України і урядом Литви про тарифи консульського збору. Мова йде про звільнення усіх категорій українських громадян від сплати візового збору за національну литовську візу", - сказав він.

Гончарук нагадав, що таким чином Литва стане другою державою, яка йде на такий крок після Латвії.

Гончарук також повідомив, що під час її візиту планується розглянути велике коло питань, серед яких - експорт електроенергії.

Зазначимо також, що у жовтні та листопаді експерти ЄС проводять вивчення питання про продовження з Україною діалогу про безвізовий режим.

За результатами цього візиту буде підготовлено спільну доповідь посадових осіб на саміт Україна-ЄС 4 грудня в Києві, у якій йтиметься про те, "чи можемо ми починати безвізовий діалог у більш конкретному вимірі, чи можемо ми зараз думати про дорожню карту".

Читайте також:

У посольстві США в Україні торгували візами

Експерти ЄС перевірять готовність України до безвізового режиму

Країни ЄС відмовляють українцям у візах через підробки документів 

Українські прикордонники вимагатимуть у іноземців звіт про статок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: