Литвин боїться, що народ почне душити депутатів

Голова Верховної Ради попросив уряд у списку витрат на медицину в бюджеті депутатів ставити подалі, а не на першому місці.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин просить не ставити депутатів на перше місце у статтях про фінансування видатків.

"Я прошу Кабінет міністрів разом з бюджетним комітетом прибрати словам "народним депутатам України", особливо там, де це не має до депутатів жодного відношення. Зокрема в питанні медицини", - сказав він під час обговорення бюджету на 2012 рік.

Литвин розповів, що у київській поліклініці №1 і №2 прикріплено 60 тисяч людей. Це і службовці, це і народні, і заслужені.

"А на першому місці стоять народні депутати, а потім усі інші. І зрозуміло, що народ і так любить депутатів. А почитавши це готовий задушити їх в обіймах", - каже Литвин.

Нагадаємо, за даними газети "Дело", у 2012 році медобслуговування нардепів і керівників органів влади, а також фінансування санаторно-курортних установ, де вони відпочивають, обійдеться в 460 млн. грн.

При цьому, для порівняння, на санаторно-курортне лікування ветеранів війни, а також осіб, на яких поширюється дія законів "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про жертв нацистських переслідувань", і інвалідів бюджет-2012 передбачає 107 млн. грн. - у 4 рази менше.

Читайте також:

Опозиція судитиметься з Литвином через пенсійну реформу

Здоров'я українських чиновників у чотири рази дорожче, ніж інвалідів та ветеранів

Під час штурму Ради депутати з переляку знімали значки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: