Литвин: депутатом треба бути не більше двох термінів поспіль

Литвин заявляє, що він "уже не той Литвин, що був колись", бо багато чого переосмислив, не потрапивши свого часу до Ради, чого і всім бажає.

Депутати парламенту повинні обиратися не більше двох скликань поспіль.

Про це заявив спікер Володимир Литвин в ефірі одного з телеканалів.

"Депутатом треба бути не більше двох термінів поспіль. Президент обирається у нас на 10 років. Кажуть, що це недемократично, але нехай перерву зроблять", - сказав він.

"У 2006 році я не потрапив до Верховної Ради, а був депутатом з 2002 по 2006. Я в цьому трагедії не бачу, за все треба платити в цьому житті. Але я багато чого переоцінив, багато чого переосмислив і я зараз я не той Литвин, який був тоді", - зазначив спікер.

Відповідаючи на питання про те, чи можливі добровільні відставки депутатів, він сказав: "Депутат - це не посада, це навіть не покликання. Це стан душі. Найближчим часом такого не передбачається".

Крім того, Литвин заявив, що "відмовився від посади ректора Київського національного університету, а це держава в державі, тому що мені соромно за те, як мої колеги, з якими я навчався на історичному факультеті, живуть".

"Давайте разом не будемо допускати до влади ті 50 сімей, у яких сукупні статки 124 мільярди. Я за них не голосував, я їх у Верховну Раду не посилав", - зазначив він.

Також Литвин нагадав про свою пропозицію "скоротити зарплату вищих керівників у два рази".

"У нас неприйнятна картина - друга стаття за видатками в бюджеті - це державне управління. Перша - соцзабезпечення. Жодна країна не витримає такий апарат чиновників", - вважає він.

"Деякі кажуть - я пішов у відставку, я не згоден з політикою. Пішов у відставку і зберіг 50% зарплати міністра. І розповідає, що все в країні погано. Цього не повинно бути", - підкреслив спікер.

Нагадаємо, раніше, коли Володимир Литвин вирішив позбавити депутатів зарплатні за дні блокування Ради, він заявляв, що теж може прожити без депутатської зарплати.

Відповідаючи на питання, скільки місяців він готовий не отримувати зарплату і за рахунок чого буде жити, Литвин заявив: "Я академік Національної академії наук. А академік отримує пожиттєву стипендію у розмірі 5 тисяч гривень".

На питання, чи повертаються у бюджет державні будівлі, у яких живе спікер, у випадку неотримання їм зарплати, Литвин сказав: "Я живу у квартирі і буду жити у квартирі. І в цьому плані я вас поспішаю заспокоїти".

Читайте також:

Через депутатів Литвин житиме на одну зарплату

Литвин розказав про "повний абзац"

Литвин жаліється, що його з Ющенком вважають "збитими льотчиками"

Литвин: справжня війна почнеться після першого туру виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: