Литвин: до завершення виборів бюджету не буде

20 листопада Рада дала Кабміну два тижні на доопрацювання бюджету. Нового документу парламент так і не отримав.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин повідомив, що доопрацьований проект державного бюджету на 2010 рік до парламенту не надходив.

"Треба чітко усвідомити ту обставину, що до завершення президентських виборів бюджету не буде", - заявив Литвин.

Нагадаємо, 20 листопада Рада відправила проект держбюджету, запропонований урядом, на доопрацювання. Знову подати документ на розгляд депутатів чиновники мали у двотижневий термін. В.о. міністра фінансів Ігор Уманський пообіцяв, що Кабмін направить новий проект в цей термін.

За словами Литвина, "два тижні збігли, а документ до Верховної ради не надійшов, що є абсолютно ненормальним явищем". Політик, який також балотується у президенти, закликав "припинити умовляння один одного, а говорити про відповідальність за відсутність бюджету".

Він назвав "безглуздим" "змагання, на якій основі подаватиметься проект бюджету". "Є чинний закон, і проект має подаватися на його базі. Все інше - демонстративне нехтування засадами нашого життя", - підкреслив Литвин.

Раніше прем'єр Юлія Тимошенко також спрогнозувала, що Україна перезимує без держбюджету і лише в лютому у Раді буде сформовано нову більшість, яка нарешті зможе ухвалити бюджет-2010.

Читайте також:

МВФ остаточно відмовив Україні в кредиті до виборів президента

Тимошенко відкрила секрет, чому не виконується держбюджет

Тимошенко очікує, що Україна перезимує без держбюджету

Кабмін направить у парламент новий проект бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: