Литвин доручив негайно змінити закон про вибори

Спікер вважає, що депутати повинні негайно підготувати зміни до закон про вибори президента, котрий КС визнав неконституційним.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин доручив депутатам негайно підготувати зміни до закону про вибори президента і ухвалити їх на наступному пленарному тижні.

Про це він заявив в ході пленарного засідання парламенту.

"Нам необхідно негайно внести пропозиції в зв'язку з рішенням Конституційного суду для того, щоб ми могли унормувати відповідно до рішення КС закон про вибори президента з тим, щоб на наступному пленарному тижні можна було прийняти відповідні зміни до цього закону", - сказав Литвин.

Як відомо, президент Віктор Ющенко оскаржив в КС новий закон про вибори.

КС визнав низку положень закону неконституційними. Зокрема, щодо обов’язкового перебування громадян України на консульському обліку для того, щоб брати участь у голосуванні, неможливості оскарження в судовому порядку протоколів, складених виборчими дільницями, обов’язкового проживання кандидата на посаду члена виборчої комісії на відповідній території.

На думку КС, не відповідає Основному закону і положення, що позови щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів виборчого процесу, не розглянуті судом протягом двох днів з часу закінчення голосування на виборчих дільницях, залишаються без розгляду.

Читайте також:

Гриценко та Яценюк принесли документи до ЦВК

Місцеві вибори в Україні призначені на 30 травня

Ющенко офіційно дав старт чесним виборам

КС визнав неконституційним новий закон про вибори президента

ВідеоЛитвин доручив змінити закон про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: