Литвин досі чекає грошей від БЮТ та НУ-НС за погром у Раді

Литвин підпише розпорядження про утримання половини зарплат керівників фракцій, котрі влаштували дебош із яйцями та димовими шашками у Верховній раді 27 квітня.

Голова ВР Володимир Литвин має намір стягнути компенсацію з зарплат лідерів фракцій, котрі нанесли збитки у Раді 27 квітня, коли в задимленому залі на тлі бійки ратифікувати "харківські угоди". На сьогодні депутати відшкодували тільки соту частину збитку.

Про це спікер ВР розповів в інтерв'ю газеті "Коммерсант-Україна".

"Я запропонував керівникам опозиційних фракцій подумати, як вони будуть ділити між собою матеріальну відповідальність. Відповіді поки що не отримав. Думаю, підпишу розпорядження про утримання половини зарплат керівників цих фракцій ... Я ж не можу розділити цю суму на всіх депутатів - тоді мені необхідно провести слідчі дії, експерименти і встановити частку вини кожного", - сказав Литвин.

Він зазначив, що наразі депутати відшкодували всього кілька десятків тисяч гривень. Спікер також вважає, що насамперед відповідальність за дебош має понести опозиція.

"Я кажу про БЮТ і "Нашу Україну - Народну самооборону", тих, хто заливав клеєм пульти для голосувань, кидав димові шашки, яйця. Якщо будуть звернення та факти, які вкажуть на представників інших фракцій, я зроблю аналогічно", - сказав він.

При цьому Литвин нічого не сказав про відповідальність депутатів Партії регіонів, які вчепились у бійку з депутатами НУ-НС і зламали мікрофони.

Нагадаємо, що точної суми збитку адміністрація Верховної ради публічно не називає. Спочатку Литвин говорив про 100 тисяч гривень, потім підвищив суму збитків до мільйона гривень.

Проте в Регламентному комітеті стверджують, що не бачили розрахунків господарського управління ВР і вважають суму в 1 мільйон гривень завищеною.

У травні депутати "Народної самооборони" сплатили за пошкодження, нанесені ними під час засідання. Лідер "Народної Самооборони" Юрій Луценко заявляв, що депутати від опозиції готові заплатити за пошкодження стільки, у скільки вони будуть оцінені.

Читайте також:

Литвин: яйця - це останній негідний аргумент

Литвин попередив, що від яєць він не падає

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу через бійку в Раді

ВідеоГолосування у ВР за угоду по ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: