Литвин: вибори у Тернополі сфальсифіковані

Спікер вважає результати волевиявлення у Тернопільській області шокуючими.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин вважає, що дострокові вибори до Тернопільської обласної ради були сфальсифіковані.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV. Литвин зазначив: "Це сигнал, що якщо суспільство проковтне те, що відбулося в Тернополі – вибори не треба проводити. За нас все вирішать, які мають бути результати".

"Ці результати є шокуючими, бо не може на порядок відрізнятися результат від соціологічних оцінок, які були і з якими всі погоджувалися", - сказав він.

Він також підкреслив, що "якщо люди спокійно сприйняли ошуканство, то це спокушає тих, хто цим займалися, накинути на країну практику фальшування виборів, у тому числі через масове вкидання бюлетенів".

Литвин стверджує, що "це було зроблено у межах 20%".

На питання, чи можуть бути відмінені результати виборів до Тернопільської облради, він відповів: "Я не думаю, що вони можуть бути відмінені. Треба просто зробити висновок, і не кричати про наявність демократії в Україні".

Відповідаючи на питання, чи можливі дострокові парламентські вибори, Литвин зазначив: "Вони цілком очевидні".

"Є величезне бажання певних керівників зводити країну ще раз на вибори". На його думку, це робиться не для того, щоб оновити владу, а для того, щоб "закореніти, зцементувати себе у владі, використовуючи маніпулятивні дії і технології".

Крім того, відповідаючи на питання, коли можуть бути призначені міністри закордонних справ та фінансів, Литвин зазначив: "через тиждень, коли відбудеться пленарне засідання, треба ставити на розгляд парламенту ці рішення, і щоб Верховна рада визначалася".

Як повідомлялося, Литвин вважає, що закон про тимчасові слідчі комісії - це не крок до імпічменту. "Закон про ТСК - це не крок до імпічменту. Буде розвиватися ця тема, в зв`язку з тим, що треба відволікати увагу людей. Закон про ТСК дозволяє в правовій площині реалізовувати постановку питання про імпічмент президенту. Щоб розпочати і завершити цю процедуру потрібно 9 місяців", - зазначив він.

Нагадаємо, 18 березня в Тернополі були опубліковані результати виборів в місцеву обласну раду, за підсумками яких впевнену перемогу отримало ВО "Свобода". Підсумки виборів в облраду були опубліковані в тижневику "Нова тернопільська газета". У Комітеті виборців України (КІУ) впевнені, що тепер судове визначення, винесене окружним адмінсудом, не підлягає виконанню, "оскільки дія вже відбулася".

Читайте також:

Литвин: для імпічменту потрібно ще 9 місяців

Литвин заявив, що парламент знову хочуть розпустити

Нова Тернопільська облрада розпочала роботу без бютівців

В Тернополі опублікували результати виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: