Литвин екстрено скликає Раду для перезавантаження влади

Литвин розіслав листи президенту, прем’єру та лідерам парламентських фракцій з пропозицією скликати спеціальне засідання Ради.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин направив листа президенту, прем'єру та лідерам усіх парламентських фракцій з пропозицією негайно провести спеціальне засідання парламенту.

До списку розсилки спікера потрапили президент Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, голова фракції Партії регіонів Віктор Янукович, голова фракції БЮТ Іван Кириленко, голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко, голова фракції КПУ Петро Симоненко та голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Литвин пропонує екстреному засіданні Ради прилюдно "дати оцінку тому, що і чому відбувається в державі, визначитися, чи є хоч найменша вірогідність забезпечити скоординовану роботу інститутів публічної влади, приймати необхідні та адекватні ситуації рішення".

"Якщо внаслідок політичних чи особистісних причин таке остаточно вже є неможливим, про це необхідно також публічно сказати та водночас привселюдно прийняти спільне політичне рішення про одночасне проведення у найстисліший термін дострокових виборів до Верховної Ради і президента", - цитує слова Литвина прес-служба ВР.

Спікер вважає, що це буде, принаймні, чесне визнання усіма ключовими політичними гравцями свого банкрутства і неспроможності виконувати зобов'язання перед народом.

"Під це відверто політичне рішення слід буде негайно підвести максимально можливу правову основу. Насамперед йдеться про закони про вибори президента, а також про вибори народних депутатів. Останній повинен забезпечити зв"язок з виборцями, маючи на увазі вибори за відкритими списками, з голосуванням за кандидатів від партій у виборчих округах", - вважає Литвин.

"Лише на такій основі можна сподіватися на радикальне перезавантаження влади як неодмінну передумову оздоровлення країни", - говориться у листі.

На думку Литвина, спецзасідання ВР не слід відкладати пізніше наступного тижня.

Читайте також:

Литвин: Рада недієздатна. Вихід - вибори

Партія регіонів за старою звичкою заблокувала Верховну раду

Литвин запропонував Раді працювати ще тиждень

Українські депутати поїдуть на Європарлампіаду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: