Литвин готовий звільняти уряд навіть у відпустці

Володимир Литвин у разі розгляду Верховною Радою питання про висловлення недовіри Кабміну готовий вийти із відпустки.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин, який перебуває у відпустці, заявив, що у разі розгляду Верховною Радою питання про висловлення недовіри Кабміну, він готовий головувати на цьому засіданні.

Про це він сказав на прес конференції в Овручі (Житомирська область).

"Якщо у Верховній Раді України будуть розглядатися питання, такі як відповідальність уряду або інші, які є важливими, я прийду і буду брати участь, і буду головувати на цих засіданнях", - заявив він.

Коментуючи інформацію про те, що він не написав заяви на відпустку, спікер зазначив, що він і не писав такої заяви, а підписав відповідне розпорядження. "Голова Верховної Ради України підписав розпорядження, відповідно до якого з вівторка по п'ятницю, коли пленарний тиждень, я у відпустці", - сказав він.

Литвин обурився негативними висловлюваннями деяких політиків про його відпустку і нагадав, що раніше його критикували за використання парламентської трибуни для передвиборчої агітації.

Він підкреслив, що продовжує підписувати прийняті парламентом закони, хоча і не головує на засіданнях.

Литвин пішов у відпустку з 17 листопада на час пленарних засідань парламенту у зв'язку з участю в кампанії з виборів Президента, пояснивши такий крок небажанням, щоб його звинувачували у використанні службового становища в цілях агітації.

Читайте також:

Литвин пояснив, чому він пішов у відпустку

ЦВК дозволила кандидатам у президенти не йти у відпустку

Партія регіонів погрожує Тимошенко відставкою

У разі обрання президентом, Тимошенко не розганятиме депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: