Литвин хоче наступного тижня послухати НБУ та прийняти бюджет

Верховна рада наступного тижня заслухає звіт про діяльність НБУ, сказав Володимир Литвин.


"Комісія (ВР) буде вивчати діяльність НБУ в межах своєї компетенції, а меншою мірою акцентувати увагу на персональних справах. Я думаю, що наступного тижня ВР повернеться до цього питання", - сказав спікер.

Володимир Литвин заявляє, що орієнтовно 25 грудня необхідно перевести прийняття держбюджету-2009 "в практичну площину".

Литвин
УНІАН
Литвин: бюджет буде поганим
"Ми розраховуємо, що бюджет у ВР надійде в понеділок-вівторок. Я розумію стислі терміни. Я розумію, що буде багато дебатів, дискусій, але десь орієнтовно в четвер, після розгляду його, після аналізу у Бюджетному комітеті і всіх інших комітетах, треба перевести нашу роботу в площину практичного обговорення і, відповідно, прийняття бюджету. Часу у нас немає, відлік іде на години", - сказав спікер.

Він також підкреслив, що буде робити все, щоб Рада ухвалила бюджет до кінця року. Проте, за його словами, проблема полягає в тому, що розрахунок бюджету необхідно робити знаючи, який буде точно курс.

 "Не просто на два дні, а принаймні на півроку, на рік, для того, щоб виписати, обрахувати, і подати Верховній раді бюджет, який би базувався на реалізмі. Зрозуміло, що цей бюджет буде поганий, зрозуміло, що бюджетів гарних ніколи не буває, але зрозуміло те, що бюджет треба прийняти. Щоб, по-перше, був контроль, щоб Україна передбачено розвивалась, а головне, щоб захищені статті були чітко зафіксовані в Основному законі України", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: