Литвин хоче в п'ятницю позбавити депутатів недоторканості

Народні депутати зібралися вирішити 24 липня всі найгостріші питання, які накопичилися за останній час.

Голова Верховної ради Володимир Литвин має намір на позачерговій сесії ВР 24 липня наполягати на ухваленні закону щодо позбавлення депутатів недоторканості.

Окрім цього питання, на позачерговій сесії планується розглянути низку економічних питань. Зокрема, ухвалити закон, що допускає збільшення статутного фонду НАК "Нафтогаз України". За словами Литвина, це рішення необхідне для утримання на нинішньому рівні цін на природний газ для населення.

Також планується розглянути законопроект про внесення змін до законодавчих актів, що регулюють діяльність банківського сектора економіки. Це, зауважив спікер, також необхідно зробити в найкоротші терміни, оскільки від цього багато в чому залежить результат рішення МВФ щодо виділення чергового траншу кредиту Україні.

Очікується, що ВР проведе низку кадрових змін. Так, згідно з порядком денним, планується звільнити Миколу Оніщука з посади міністра юстиції, а Віктора Полтавця – з посади міністра вугільної промисловості. Посла України в США Олега Шамшура можуть призначити міністром внутрішніх справ.

Одним з найгостріших питань на позачерговому засіданні має стати внесення змін до законодавства про вибори президента.

Але Партія регіонів готова знову блокувати Раду. "Регіонали" заявляють, що дадуть можливість провести позачергову сесію в п'ятницю лише за умови, що першим на порядку денному буде розглянуте питання про підвищення соціальних стандартів.

Читайте також:

ПР обіцяє знову заблокувати трибуну Ради

На позачергову Раду БЮТ принесе "кадровий пакет"

До Верховної ради проходять шість партій - опитування

"Регіони" не допоможуть Тимошенко долати вето Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: