Литвин і БЮТ об'єдналися проти НУ-НС

Володимир Литвин і БЮТ пропонують фракції НУ-НС вивести з уряду своїх представників.

БЮТ проситиме Юлію Тимошенко внести до Верховної ради подання про відставку всіх міністрів, які представляють НУ-НС, заявив заступник голови фракції Андрій Кожем'якін.

"Всі чули пропозицію спікера Володимира Литвина, і наша фракція БЮТ підтримує ініціативу звернутися до прем'єр-міністра щодо підготовки подання про звільнення всіх міністрів, які представляють квоту "Наша Україна - Народна самооборона" і які не голосували за бюджет... після їх звільнення обов'язки виконуватимуть їх перші заступники", - сказав він.

Кожем'якін також пообіцяв, що проект бюджету на 2009 рік буде допрацьований найближчими днями, і у вівторок, 30 грудня, "я думаю, в парламенті буде позитивне рішення по ухваленню бюджету на 2009 рік".

На сьогоднішньому засідання Литвин заявив, що міністри від НУ-НС мають піти у відставку.

За словами голови ВР, неможливо зрозуміти ситуацію, коли представники НУ-НС в уряді підтримують бюджет, а потім в парламенті частина представників цієї політсили не голосують за проект бюджету-2009.

"Ну скільки можна ґвалтувати країну", - заявив Литвин, додавши, що "треба прийняти рішення і вийти з уряду". За його словами, "це буде принципове рішення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: