Литвин хоче залучити силовиків для розблокування Ради

Спікер ВР Володимир Литвин заявив, що всі можливості для компромісу між політичними силами всередині парламенту на сьогодні вичерпані.

Голова Верховної ради Володимир Литвин запропонував залучити силові структури для розблокування роботи парламенту.

Спікер висловив припущення стосовно необхідності затвердження Верховною радою постанови з кількох пунктів.

"Мене за це критикують, але я вважаю, що це правильно. Верховна рада повинна прийняти постанову з декількох пунктів", - сказав Литвин.

Першим пунктом він запропонував записати таке: доручити Управлінню держохорони, Службі безпеки України, оскільки йдеться про державну установу, не допускати блокування та перешкоджання організації діяльності парламенту.

Другим пунктом постанови, за словами Литвина, має стати доручення Генеральній прокуратурі "забезпечити документацію того, що відбувається (у парламенті) і реалізацію (задокументованого) відповідно до закону".

При цьому спікер висловив думку про те, що всі можливості для компромісу між політичними силами всередині парламенту сьогодні вичерпані. "Я думаю, що наразі всі можливості для компромісу вичерпані", – сказав Литвин.

На його думку, переговори з керівниками фракцій не мають сенсу, оскільки рішення про блокування ухвалюють поза парламентом і це є свідченням продовження боротьби лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко з чинним президентом Віктором Януковичем через використання майданчика Верховної ради.

Спікер також пов'язав події в парламенті з порушенням низки кримінальних справ проти колишніх вищих чиновників.

Нагадаємо, з відкриття чергової сесії депутати з опозиційної фракції "БЮТ-Батьківщина" блокують трибуну Верховної ради, вимагаючи першочергового розгляду опозиційних законопроектів.

Читайте також:

ПР вживе заходів для продуктивної роботи Ради

Литвин сказав опозиції, що міг би провести засідання і без неї

Литвин пригрозив БЮТ закрити Раду

Опозиція зібрала біля ВР багатотисячний мітинг. ФОТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: