Литвин хоче запровадити податок на розкіш

Голова Верховної ради пропонує обкласти податками всіх, окрім селян.

Голова Верховної ради Володимир Литвин підтримує ідею запровадження в Україні податку на розкіш і нерухомість.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

"Я категорично стою на тому, що нам потрібно ухвалити закон, який би запроваджував податок на багатство, на предмети розкоші і на нерухомість", - сказав Литвин.

У той же час, він зазначає, що в цьому законі мають бути присутні норми про те, що податком не мають обкладатися будинки та господарські споруди селян, зведені на території їхніх ділянок.

"При цьому я впевнений, що з цього закону потрібно вилучити норми, за якими податком обкладалися люди, які живуть в селі, які мають будинок, які мають комори і хліва, і люди, які мають земельні ділянки і земельні паї", - сказав він.

Литвин висловив упевненість у тому, що Рада повернеться до розгляду питання про запровадження податку на нерухомість і ухвалить відповідне позитивне рішення.

"Але це рішення має стосуватися в першу чергу багатих людей, а не служити тому, щоб знімати з людей, вибачте, останню шкуру", - додав він.

Нагадаємо, що в листопаді 2008 року депутати Верховної ради від фракції Партії регіонів Юрій Бойко, Ганна Герман і Юрій Мірошниченко запропонували парламенту ввести податок на розкіш, однак у квітні комітет Ради з податкової і митної політики рекомендував парламенту відправити на доопрацювання відповідний законопроект № 3405.

У грудні 2008 року прем'єр-міністр Юлія Тимошенко висловилася за введення податку на розкіш.

Читайте також:

Секретаріат Ющенка пропонує ввести податок на розкіш

Підприємців змусять платити податки з усіх доходів

Тимошенко заклала в бюджет "антикризовий податок на багатство"

Росіяни випустили елітний броньовик з китових пенісів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: