Литвин: ідея Тимошенко про дострокові вибори поповнить коаліцію

Володимир Литвин вважає, що 99% депутатів дуже хочуть продовжити свою роботу, тому не підтримають Тимошенко і підуть в коаліцію.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин впевнений, що Юлія Тимошенко не доб'ється дострокових парламентських виборів, оскільки депутати "будуть швидко перебігати в коаліцію".

"99% депутатів дуже хочуть продовжити свою роботу. Тому я переконаний, що ця ідея не буде реалізована", - наголосив Литвин.

"Якщо буде реалізовуватися ця ідея, то не буде кому блокувати. Якщо буде поставлене питання про дострокові вибори, то депутати будуть швидко перебігати в коаліцію", - заявив він.

"Тоді залишиться невелика групка людей, які отримали відповідні талони, у яких зафіксовані місця на наступних виборах. Їхніх зусиль буде явно недостатньо", - вважає спікер.

"Якщо питання йде про працевлаштування ряду осіб, то давайте будемо домовлятися і знаходити всім роботу", - заявив він.

Крім того, спікер прогнозує збільшення кількості депутатів у парламентській коаліції.

"Вона (коаліція) наразі складає десь до 240 людей. Я думаю, що до десятка вона збільшиться після 11 травня", - зазначив Литвин.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Тимошенко заявила, що можливість проведення дострокових виборів до Верховної Ради залежить лише від позиції українців, яким не байдужа доля держави.

"Якщо буде такий спокій, як на цвинтарі, то не тільки дострокових, а й строкових виборів не буде", - сказала вона.

Тимошенко також підкреслила, що розпочала поїздки Україною задля згуртування людей у боротьбі за її майбутнє, задля недопущення перетворення держави на російську колонію, оскільки, за її словами, крім здачі Росії кримської території під базування російського флоту, команда Януковича-Азарова готує ще кілька проектів з Російською Федерацією, спрямованих на обмеження суверенітету України, зокрема, позбавлення її енергетичної незалежності.

Читайте також:

Тимошенко: якщо в країні буде як на цвинтарі, то виборів до ВР не буде

ГПУ порушила кримінальну справу проти урядовців Тимошенко

Ющенко і Тимошенко об'єдналися проти ЧФ РФ

Комуністи бояться, що Тимошенко повіситься на своїй косі через ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: