Литвин: імпічменту Ющенка не буде

На думку спікера ВР, до початку президентських виборів навіть суто технічно неможливо відправити главу держави у відставку.

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає, що провести процедуру винесення імпічменту Віктору Ющенку до початку виборчої президентської кампанії неможливо.

Про це спікер ВР сказав на прес-конференції, коментуючи ініціативу Компартії розпочати імпічмент президента.

"Провести все, дотримуючись Конституції і законодавства України, буде доволі непросто", - наголосив Литвин. Він переконаний, що "витримати всі процедурні, законодавчі, конституційні вимоги і прийняти кінцеве рішення надзвичайно складно і практично неможливо за той час, що залишився до президентської кампанії".

В той же час, Литвин відзначив, що українці зараз не цікавляться темою імпічменту. Але, на думку спікера, "сьогодні йде активно пошук того, хто буде головним винуватцем процесів негативних, які відбуваються в Україні, і на кого будуть переведені всі стрілки".

На думку Литвина, це, в тому числі через розмови про імпічмент, дозволить "підняти рейтинг тих, хто це активно буде робити".

Крім того, спікер зробив прогноз про те, що у вівторок на погоджувальній раді у голови ВР "цілком очевидно", буде обговорюватися питання щодо можливості початку процедури імпічменту президента.

Нагадаємо, 12 березня лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що його партія підготувала подання про ініціювання процедури імпічменту Віктора Ющенка.

3 березня Верховна рада подолала вето глави держави на закон про тимчасові слідчі комісії, що суттєво спрощує процедуру імпічменту. Відповідне рішення підтримав 391 депутат.

У той же час, президентські вибори в Україні повинні відбутися 1 січня 2010 року. Принаймні в цьому впевнений глава Секретаріату глави держави Віктор Балога.

Читайте також:

Симоненко влаштував виставу для Тимошенко

Кравчук - Ющенку: імпічмент - це нормально

Балога не вірить у дострокові вибори президента

Комуністи розпочинають імпічмент Ющенку

ВідеоЛитвин про імпічмент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: