Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Литвин ініціює відставку з посади міністра свого соратника

Депутати Блоку Литвина незадоволені міністром охорони довкілля Віктором Бойком, який потрапив в уряд за квотою БЛ. Депутатів дивує, що Бойко прийшовши в міністерство, побудував там сауну.

Блок Литвина ініціює звільнення з посади міністра охорони навколишнього середовища Віктора Бойка, який був призначений на цей пост за квотою фракції Блоку Литвина.

Про це виданню "Дело" повідомило джерело в блоці. Глава фракції Блоку Литвина Ігор Шаров частково підтвердив це. "Ми сьогодні викликали Бойка на засідання фракції, проте він не з’явився, скориставшись лікарняним", - заявив Шаров.

За його словами, Віктор Бойко систематично ігнорує зустрічі зі своїми однопартійцями і "взагалі забув, коли востаннє був у регіонах (кожен депутат БЛ закріплений за певним регіоном України)".

Конфлікт з Бойком назрів вже давно. Його однопартійці - народні депутати розповіли, що він призначає їм зустрічі в міністерстві, а сам не приходить. Проекти від членів фракції з освоєння коштів, отриманих Україною по Кіотському протоколу, не реалізуються, хоча міністр Бойко давав на них попередню згоду.

"Перше, що зробив Бойко прийшовши в міністерство, - побудував там сауну. Навіщо йому сауна на робочому місці - не розумію", - повідомило джерело у Блоці Литвина.

"Віктор Бойко раніше працював півроку заступником міністра АПК (у біографії Бойка на сайті Мінекології говориться, що він пропрацював заступником міністра АПК 12 місяців), і тільки 2 місяці був на роботі", - докоряють його однопартійці.

"Звідки Литвин його узяв - не знаю", - розповів народний депутат.

За словами співрозмовника, зараз Литвин веде переговори з "регіоналами", щоб звільнити Віктора Бойка з посади міністра.

Нагадаємо, учора при отриманні хабара у великому розмірі було затримано підлеглого Бойка – заступника міністра охорони природного середовища Богдана Преснера.

Читайте також:

ПР погрожує судом міністру-регіоналу

Рейтинг міністрів-мільйонерів уряду Азарова

БЮТ: заступник міністра спорту - громадянин РФ і один з лідерів Партії любителів пива

Залиште свій коментар

Вибір редакції