Литвин: краще поганий бюджет, ніж його відсутність

У суботу на закритому засіданні уряду Кабмін розглядатиме проект бюджету на 2009 рік.

Засідання Кабінету міністрів сьогодні пройде повністю в закритому режимі, повідомило джерело в уряді. Нагадаємо, що 19 грудня прем'єр-міністр Тимошенко повідомила, що на засіданні планується розглянути, зокрема, програму діяльності уряду на 2009 рік, одинадцять законопроектів, які стосуються врегулювання податкових питань. Крім того, Тимошенко відзначила, що уряд працює над введенням єдиного соціального податку.

"Ми хочемо сьогодні дати дихати бізнесу. Тому що чесний бізнес - малий, середній створює найбільшу кількість робочих місць", - підкреслила прем'єр.

Голова ВР Володимир Литвин також заявив, що готовий посприяти першочерговому розгляду президентських законопроектів.

"Це мій обов'язок. Я доручив, щоб вивчили по кожному законопроекту. Половина з них вже розглянути в комітетах. Частина з них вже прийнята в першому читанні. Щодо іншої частини – я буду рекомендувати комітетам невідкладно їх розглянути і внести пропозицію, щодо обговорення їх в сесійній залі. Я жодних проблем не бачу. Деякі з них запропоновані до розгляду на цей пленарний тиждень", - сказав він.

Литвин не виключив також, що ВР може продовжити роботу після офіційного закриття сесії, якщо парламент не встигне ухвалити державний бюджет на 2009 рік.

"ВР повинна це (ухвалити держаний бюджет до 2009 р.) зробити і має це зробити. Сьогодні, наскільки мені відомо, Кабінет міністрів обговорює це питання, і як тільки він надійде до ВР, будемо в першу чергу розглядати саме проект бюджету і приймати. В іншому випадку нічого не залишиться, як пропонувати продавлення роботи ВР до розгляду і прийняття бюджету … Треба, щоб ми увійшли в новий рік з бюджетом. Так, він буде поганий, так, він не буде влаштовувати всіх, але краще поганий бюджет, ніж відсутність бюджету", - сказав Литвин.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Спікер заявив, що Блок Литвина "має своїх кандидатів" при можливих кадрових ротаціях в уряді.

"Моя точка зору полягає в тому, що зараз мають прийти професіонали. У нас є такі люди, але якщо будуть запропоновані Кабміном інші кандидатури, ми будемо виходити з того, що треба приймати рішення", - сказав він, відповідаючи на питання, чи можливе переформатування Кабміну на наступному тижні, і чи претендуватиме в такому випадку Блок Литвина на міністерські посади.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: