Литвин: мене хочуть нейтралізувати справою Ґонґадзе

Голова Верховної ради Володимир Литвин прокоментував інформацію щодо його причетності до справи Гонґадзе.

Ті, хто організував "брудну" справу Гонґадзе, на думку Литвина, хочуть нейтралізувати його як політика за допомогою подібних заяв.

"Але можу сказати, що в них нічого не вийде. Звичайно, якби я відчував за собою якусь провину, я б знав, як вибудовувати лінію захисту. Але коли ти ніякої вини не відчуваєш, ти беззахисний", - заявив Литвин.

"Черговий етап використання мого прізвища в цій справі я розцінюю як доказ укріплення моїх позицій. Я став більше заважати", - зазначив він.

Нагадаємо, екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко, відомий своїми скандальними аудіо записами у цій справі, стверджує, що колишній президент Леонід Кучма був замовником вбивства Гонґадзе; Литвин, котрий тоді займав посаду глави Адміністрації президента – організатором, покійний глава МВС Юрій Кравченко та деякі представники СБУ – виконавцями злочину.

13 квітня Кабінет міністрів виділив 134,427 тисячі гривень Генеральній прокуратурі на проведення незалежних експертиз та слідчих дій у карній справі щодо вбивства журналіста Георгія Гонґадзе.

Читайте також:

На експертизу плівок Мельниченка виділено 150 тисяч грн

Леся Ґонґадзе: дякую Кучмі за промінчик надії

Генпрокуратура допитала Кучму

Литвин назвав "дурницею" звинувачення у причетності до справи Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: