Литвин: ми залюбили свій народ до втрати свідомості

Спікер попросив депутатів про те, щоб в їхніх виступах було якомога менше маніфестацій політичних позицій і взаємних звинувачень.

Українські політики "залюбили свій народ до втрати свідомості", і людям потрібно дати надію. Про це голова Верховної ради Володимир Литвин заявив 16 лютого під час обговорення в парламенті пенсійної реформи.

Литвин зазначив, що політики в основному вже задекларували свої позиції з питання пенсійної реформи: "Зрозуміло, що це позиції полярні. Одні говорять про необхідність ухвалення рішення, інші критикують… У нас так: або білий колір, або чорний", пише ЛІГА.net.

У зв'язку з цим спікер попросив учасників слухань про те, щоб в їхніх виступах було якомога менше маніфестацій політичних позицій і взаємних звинувачень. "Доданої вартості від них, як ви розумієте, не буде. Ми вже залюбили свій народ, наших людей до втрати свідомості. Давайте зробимо так, щоб сьогодні ті, хто дивиться, хто слухає нас, щоб вони відчули певну надію. У негативі жити, існувати абсолютно неможливо", - додав він.

Литвин попередив, що влада приречена прийняти рішення по пенсійній реформі, і попросив присутніх не зациклюватися на таких питаннях, як трудовий стаж і збільшення пенсійного віку, особливо для жінок. "Давайте говоритимемо про те, яка система потрібна, тоді, я думаю, це питання автоматично відпаде, коли буде принцип зацікавленості, добровільності і прозорості в усіх цих питаннях", - сказав він.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд наполягає на затвердженні пенсійної реформи в Україні вже у березні.

Читайте також:

Регіонали розповіли, коли чекати Пенсійної реформи

Уряд випробує пенсійну реформу на мешканцях Донбасу

Міжнародний експерт: українська пенсійна реформа - одна з найкращих в Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: