Литвин може долучитися до коаліції

Блок Литвина домовляється з демократичною коаліцією про подальшу співпрацю.

Про переговори "5-му каналові" розповів народний депутат від Блоку Литвина Віктор Пилипишин. 

У випадку, якщо буде погоджено питання про виконання парламентською більшістю програмних засад литвинівців, вони підтримуватимуть демократичну коаліцію. 

Володимир Литвин
УНІАН
Представники блоку Литвина заявляють про можливе приєднання до коаліції на програмних засадах.
"Ми весь час знаходимось у переговорному процесі. ... (Домовляємось) про подальшу співпрацю. В даному випадку нас сьогодні цікавить більше всього: та коаліція - демократична коаліція, як вона себе називає, яка створена на сьогоднішній день,- чи вона буде виконувати наші програмні засади?", - сказав Віктор Пилипишин. 

За його словами, блок Литвина цікавлять позиції щодо продажу землі, тендерні процедури, питання повернення до мажоритарної системи. 

На питання ведучого, чи може представник їх політичної сили очолити одне з вакантних місць у президії Верховної Ради, Пилипишин запевнив, що в них "достатньо професійні та підготовлені люди - вони можуть зайняти місця і в Верховній Раді, і в Кабінеті міністрів, і в міністерствах". 

"Я не бачу в цьому проблеми. Але, знову ж таки, треба розуміти, про що ми домовляємося - як буде розвиватись країна. Не завжди люди, які ідуть в колоні, йдуть до єдиної мети. Інколи буває так, що люди можуть знаходитись в різних таборах, але робити спільну справу", - зазначив депутат. 

Ще один учасник ефіру, народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко підтримав долучення блоку Литвина до коаліції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: