Литвин претендує на посаду міністра оборони

Віктор Ющенко обговорював питання про призначення Литвина міністром з його братом - спікером Володимиром Литвином.

Верховна Рада
8 жовтня Верховна рада повинна затвердити міністрів Кабінету міністрів
Президент Віктор Ющенко поки не визначився з тим, кого б він хотів бачити на посаді міністра оборони. Відомі як мінімум два ймовірні кандидати. За інформацією джерел в секретаріаті президента, на цю посаду обговорюються кандидатури начальника Генерального штабу, генерала армії Сергія Кириченка, який днями заявив про своє бажання піти у відставку, і голови Державної прикордонної служби Миколи Литвина.

Джерела стверджують, що Віктор Ющенко обговорював питання про призначення Литвина міністром з його братом - спікером Володимиром Литвином, проте той запропонував президенту зробити інший вибір.

Нагадаємо, 8 жовтня Верховна рада повинна затвердити міністрів Кабінету міністрів.

Згідно з проектом, на посади віце-прем’єр-міністрів України пропонується призначити Михайла Згуровського, який зараз є ректором Київського політехнічного інституту, та Юрія Любоненка – міського голову Кривого Рогу. На посаду міністра фінансів заявлений Федір Ярошенко, міністра транспорту та зв’язку - Тарієл Васадзе і на посаду міністра юстиції - Віктор Шемчук. На посаду міністра закордонних справ президент запропонував Петра Порошенка.

Читайте також:

Уряд вніс кандидатури нових міністрів

БЮТ вимагає в заблокованої Ради негайно призначити нових міністрів

БЮТ підтвердив список нових міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: