Литвин нацькував депутатів влаштувати Кірєєву юридичний лікнеп

Спікер заявляє, що народний депутат має право відвідувати всі установи.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив профільним комітетам ВР вивчити з правової точки зору рішення судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва про заборону народним депутатам бути присутніми в суді під час оголошення вироку екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.

За його словами, він "доручив сьогодні на Погоджувальній раді Комітету ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради та Комітету з питань правосуддя, щоб вони вивчили цю проблему та висловили свої висновки".

Литвин додав, що народний депутат має право відвідувати всі установи, але необхідно чітко знати, як це співвідноситься з проведенням судового засідання, тобто, з нормами Кримінально-процесуального кодексу.

Нагадаємо, суддя Печерського райсуду Родіон Кірєєв 30 вересня ухвалив рішення про те, що під час оголошення вироку у справі Тимошенко в залі суду зможуть бути присутні тільки журналісти. Своє рішення він пояснив тим, що під час всього судового процесу присутні у залі суду особи неодноразово порушували порядок проведення засідань та неналежним чином поводились.

Як відомо, Генеральна прокуратура України звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладання "газових контрактів" з РФ в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 мільярда гривень.

Як повідомлялося раінше, вирок Юлії Тимошенко буде оголошено 11 жовтня.

Читайте також:

Карпачова хоче особисто послухати вирок для Тимошенко

Порошенко-пророк побачив, що Тимошенко не посадять

Чоловік Тимошенко відмовився від дебатів, щоб не наговорити неприємного

Захист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

Тимошенко почує свій вирок на день народження Яворівського

ВідеоЛитвин нацькував депутатів влаштувати Кірєєву юридичний лікнеп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: