Литвин нацькував депутатів влаштувати Кірєєву юридичний лікнеп

Спікер заявляє, що народний депутат має право відвідувати всі установи.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив профільним комітетам ВР вивчити з правової точки зору рішення судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва про заборону народним депутатам бути присутніми в суді під час оголошення вироку екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.

За його словами, він "доручив сьогодні на Погоджувальній раді Комітету ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради та Комітету з питань правосуддя, щоб вони вивчили цю проблему та висловили свої висновки".

Литвин додав, що народний депутат має право відвідувати всі установи, але необхідно чітко знати, як це співвідноситься з проведенням судового засідання, тобто, з нормами Кримінально-процесуального кодексу.

Нагадаємо, суддя Печерського райсуду Родіон Кірєєв 30 вересня ухвалив рішення про те, що під час оголошення вироку у справі Тимошенко в залі суду зможуть бути присутні тільки журналісти. Своє рішення він пояснив тим, що під час всього судового процесу присутні у залі суду особи неодноразово порушували порядок проведення засідань та неналежним чином поводились.

Як відомо, Генеральна прокуратура України звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладання "газових контрактів" з РФ в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 мільярда гривень.

Як повідомлялося раінше, вирок Юлії Тимошенко буде оголошено 11 жовтня.

Читайте також:

Карпачова хоче особисто послухати вирок для Тимошенко

Порошенко-пророк побачив, що Тимошенко не посадять

Чоловік Тимошенко відмовився від дебатів, щоб не наговорити неприємного

Захист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

Тимошенко почує свій вирок на день народження Яворівського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: