Литвин наказав вирахувати мільйон з депутатських зарплат

Спікер Верховної ради пообіцяв покарати депутатів, які кидали в нього яйця та димові шашки, не тільки матеріально.

Матеріальний збиток, заподіяний Верховній раді на скандальному засіданні 27 квітня, буде відшкодований з депутатських зарплат, заявив спікер парламенту Володимир Литвин.

За його словами, яйця і димові шашки у зал парламенту занесли представники двох фракцій - БЮТ і НУ-НС - тому сума, яка "дотягує майже до мільйона" має бути відшкодована ними.

"Я доручив підготувати листи до керівників фракцій, пропорційно розділивши ці кошти, і з рекомендацією - в добровільному порядку сплатити ці кошти. Ні - тоді із заробітної плати ці кошти будуть відраховуватися", - повідомив Литвин.

"Далі - нехай між собою з'ясовують, хто має компенсувати керівнику фракції відповідні витрати, які будуть здійснюватися за рахунок його коштів", - додав він.

Спікер також назвав неприпустимим рукоприкладство в сесійній залі і зазначив, що зараз ведеться відповідне розслідування подій 27 квітня.

"Крім матеріальних збитків, які повинні бути компенсовані, потрібно прийняти серйозне рішення щодо фізичної шкоди, якої зазнали народні депутати", - сказав він.

"Я вважаю, що зробити вигляд, що нічого не сталось - це буде неправильно, тому що такі дії без відповідної оцінки будуть породжувати безкарність", - наголосив Литвин.

Нагадаємо, 27 квітня Верховна рада ратифікувала угоду про продовження термінів перебування Чорноморського флоту Росії в Криму ще на 25 років, - до 2042 року. Під час розгляду цього питання в сесійній залі парламенту сталися зіткнення між народними депутатами, а також були застосовані димові шашки. В президію, де сидів спікер Литвин, кидали яйця, і він був змушений закриватися від них парасолькою.

Цікаво, що 5 травня Литвин заявив, що сума збитків становить 100 тисяч гривень. Але вже за два дні після цього він навів документ, в якому називається сума в більш ніж мільйон гривень – зокрема, на відновлення технічного обладнання сесійної зали знадобиться біля 98 тисяч гривень, а на відновлення підлоги, покриття та меблів - 912 тисяч гривень.

Читайте також:

За два дні Литвин збільшив суму збитків Ради від яєць та шашок в 10 разів

Депутат від НУ-НС після бійки в Раді пересувається на інвалідному візку

Литвин попередив, що від яєць він не падає

Литвина закидали яйцями та димовими шашками. ФОТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: