Литвин наполягає, що коаліція існує

Спікер Верховної Ради стверджує, що коаліціє є і обрання Порошенка міністром МЗС - яскраве підтвердження цьому. Але Литвин готовий оголосити іншу коаліцію хоч завтра.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин наполягає на тому, що коаліція існує.

 "Коли відбувся процес призначення міністра закордонних справ, було продемонстровано, що є 240 голосів, а це означає, що коаліція є і працює", - наголосив Литвин.

Відповідаючи на питання про те, що представники УНП заявили про вихід з коаліції і чи не було голосування по Порошенку ситуативним, Литвин сказав:

 "Відповідно до роз'яснення КС коаліцію створюють фракції, а депутати можуть входити, виходити, ховатися, не заходити. Це вже їхня особиста справа, це справа їхнього сумління", - наголосив спікер.

 Водночас він наголосив, що готовий оголосити іншу коаліцію.

 "Завтра покладіть мені на стіл рішення фракцій, які об'єднують не менше 226 людей, щоб ми оголосили нову коаліцію, і я одразу зроблю відповідне оголошення", - сказав він.

Нагадаємо, у червні Литвин заявляв, що українська влада є банкрутом, а опозиція - "потішна і позерна, яка виключно прагне вклинитися у владу, а не запропонувати альтернативу". І що коаліцію розвалюють зумисне.

 Читайте також:

 Литвин розказав про "повний абзац"

Литвин жаліється, що його з Ющенком вважають "збитими льотчиками"

Литвин: депутатом треба бути не більше двох термінів поспіль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: