Литвин: наступ на свободу слова і зникнення журналіста – провокація

За словами спікера, події на кшталт "кольжучного скандалу", зникнення журналістів, акції на майданах "є провокацією і спробою штовхати Україну неправильним шляхом".

Голова Верховної ради України Володимир Литвин вважає, що в контексті демократії та свободи слова в Україні повторюється сценарій 2000 року, метою якого є дестабілізація ситуації.

"Наприкінці 2000 року була і гостра постановка питання щодо демократії, свободи слова, а за ними - зникнення журналіста, так званий "кольжучний скандал", і акції на майданах... Якщо проаналізувати тенденції і зібрати їх всіх, побачимо, що зараз реалізується той самий сценарій", - заявив Литвин.

За словами спікера, всі перелічені події є "провокацією" і "спробою штовхати Україну" неправильним шляхом".

Зокрема, на питання про те, як він оцінює події 2000 року, коли зник Георгій Ґонґадзе, Литвин відповів: "Я вважаю, що це була провокація. Так, як і сьогоднішні спроби штовхати Україну цим шляхом. Тому що як тільки Україна стає на ноги, здійснюються акції, які зупиняють нашу країну і відкидають її назад". На його думку, сьогодні знову розгортається боротьба за країну, як і десять років тому.

Нагадаємо, про зникнення головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва стало відомо 12 серпня.

Через тиждень після зникнення рибалки раптово знайшли мобільний телефон Климентьєва у порожньому човні, який плавав посеред озера.

15 серпня було порушено кримінальну справу за статтею "умисне вбивство". Як зазначив глава МВС Анатолій Могильов, Климентьєва могли вбити через його професійну діяльність. Він не сумнівається у тому, що журналіст загинув, однак незаперечних доказів його смерті досі не знайшли.

Колишній заступник глави МВС, депутат-опозиціонер Геннадій Москаль заявив, що до зникнення харківського журналіста причетні "перевертні" в погонах.

Читайте також:

"Репортери" зажадали забрати справу зниклого журналіста у міліції

Слідство у справі про вбивство Гонгадзе завершено

Пукачу розширили обвинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: