Литвин натякає, що Партія регіонів переграла владу

Литвин натякнув, що ПР руйнує сьогодні залишки парламентаризму в Україні, прикриваючись необхідністю прийняти закон про підвищення соціальних стандарті.

Голова Верховної ради Володимир Литвин заявляє, що в Україні свідомо реалізується сценарій розвалу держави.

Як повідомили у прес-службі Верховної ради, про це Литвин сказав у п'ятницю, 2 жовтня, на прес-конференції в Одесі, відповідаючи на запитання журналістів.

Голова парламенту звернув увагу на те, що "одні й ті ж люди, по суті справи, руйнують сьогодні залишки парламентаризму в Україні, прикриваючись необхідністю прийняти закон про підвищення соціальних стандартів, і при цьому не маючи бажання його приймати".

Литвин також наголосив, що "зусиллями тих самих політичних сил паралізована і робота Верховної ради Автономної Республіки Крим", "заблокована повноцінна робота таких конституційних інституцій, як Антимонопольний комітет, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, заблокована можливість вирішення питання про призначення на такі ключові посади, без яких не можна уявити повноцінну державу: міністра фінансів, міністра закордонних справ, міністра оборони".

"І все це роблять представники однієї політичної сили при мовчазній згоді інших людей, які б мали стояти на сторожі Конституції", - заявив він.

За словами Литвина, оскільки "це набуло ознак системи, можна стверджувати, що сьогодні цілеспрямовано реалізується сценарій руйнації країни, аби за безцінь, за залишкової вартості взяти її в управління". "Це проблема, про яку ми повинні говорити, маючи на увазі її важливість і оцінюючи перспективи претендентів на президентську посаду, - сказав спікер. - Це правда, яку ми повинні бачити, і маємо зробити все, щоб не допустити реалізації саме таких сценаріїв".

Читайте також:

Литвин звинуватив Партію регіонів у бандитизмі

Литвин: справжня війна почнеться після першого туру виборів

Литвин проголосував би проти всіх на виборах президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: