Литвин натякнув, що закон Януковича врятує Тимошенко

Голова Верховної ради Володимир Литвин припустив, що закон Віктора Януковича про декриміналізацію економічних злочинів стосуватиметься і Юлії Тимошенко.

Голова ВР Володимир Литвин повідомив, що закон про декриміналізацію економічних злочинів може бути змінено таким чином, щоб звільнити Юлію Тимошенко від кримінальної відповідальності. 

Народні депутати спробують розширити список осіб, на яких поширюватиметься дія законопроекту № 9221.

На його думку, депутати підтримають президентський законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності", але спробують розширити список осіб, на яких ці норми будуть поширюватися.

"Буде консолідована підтримка в парламенті, я в цьому переконаний. Більш того, я, думаю, будуть пропозиції, спроби розширити список осіб, діяльність яких повинна бути підведена під декриміналізацію. Я думаю, це буде стосуватися і службових осіб" - сказав Литвин 28 вересня в Києві.

На запитання, чи може ухвалення цього закону вплинути на відомий судовий процес, Литвин сказав:

"Якщо виходити з того варіанту, який зараз є, то, очевидно, ні. Побачимо, які будуть пропозиції вноситися і наскільки вони знайдуть підтримку у сесійній залі", - акцентував Литвин.

Спікер уточнив, що такі пропозиції можуть виходити як від народних депутатів, так і від комітетів парламенту.

Він також нагадав, що в парламенті зареєстровані й інші законопроекти подібного спрямування.

"Сьогодні вранці я розписав цей законопроект, він досить об'ємний, і направив його у відповідні комітети", - повідомив Литвин.

Голова парламенту уточнив, що законопроект спрямований на розгляд у профільний комітет - комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, а також в комітети з питань правової політики та з питань правосуддя.

Литвин зазначив, що законопроект пропонує внести зміни до Кримінального, Кримінально-процесуальний кодекси і до низки інших законів.

За його словами, перш за все мова в законопроекті йде про підприємців, про керівників підприємницьких структур.

Спікер наголосив, що документ пропонує декриміналізувати низку статей, що стосуються господарських злочинів і скоротити кількість випадків утримання людей під вартою за умови внесення відповідної застави і готовності не ухилятися від слідства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: