Литвин назвав Кравчука професійною політичною повією

Литвин порадив Кравчуку "мовчати і молити у Бога прощення за всі свої зради".

Спікер Володимир Литвин назвав першого президента Леоніда Кравчука "політичною повією". Так він прокоментував заяву Кравчука, де той назвав Литвина "перебіжчиком".

"У мене немає бажання давати оцінки президентам і президенту Кравчуку, але це – патентована професійна політична повія, яка б мала помовчати, оскільки вона зрадила всіх і все що тільки можна зрадити у нашому житті.", - сказав Литвин.

На переконання спікера, Кравчуку "треба мовчати і молити у Бога прощення" за всі свої зради.

"І коли він опускається до того, що дає оцінки, в тому числі і мені, то він повинен спочатку відповісти за те, що він накоїв, починаючи з Чорноморського пароплавства, яке просто зникло, у тому числі, завдяки його діям. Для початку, для всіх думаючих людей – цього достатньо", - сказав Литвин .

"Ми завжди діяли і будемо діяти відповідально. І в жодного політика, навіть найбільш упередженого, немає підстав говорити про те, що фракція не займала принципової та відкритої позиції", - додав він.

"Я опікуюся і переймаюся насамперед загальними процесами і, зрозуміло, що це може часто-густо іти на шкоду фракції. Але така наша доля", - сказав Литвин.

Екс-президент України Леонід Кравчук розкритикував позицію голови Верховної ради Володимира Литвина за те, що той завжди переходить до переможців. "Крісло спікера - там де влада. Він прилаштувався до Тимошенко і став головою ВР. Коли побачили, що крісло почало тікати від Тимошенко, обережно поклав свої яйця в корзину Януковича та тепер чекає, коли дозріють", - заявив Кравчук.

Читайте також:

Кравчук: Литвин обережно поклав свої яйця в корзину Януковича

Кучма назвав найбільшу помилку Ющенка

Кравчук: Янукович в порівнянні з Кучмою - Цицерон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: