Литвин назвав події у Львові 9 травня початком виборчої кампанії

За словами спыкера, Львів був обраний для початку виборчої кампанії "у тому числі для того, щоб показати, хто в домі хазяїн".

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає безлади у Львові 9 травня початком деякими політичними силами виборчої кампанії з виборів у Раду.

"Шукали привід і знайшли як ультраправі, так і ультраліві для того, щоб продемонструвати себе і, я думаю, це означає, що низка політичних структур вже почала офіційно такими діями старт виборчої кампанії. Обраний був для цього Львів, у тому числі для того, щоб показати, хто в домі хазяїн", - вважає він.

Литвин заперечив, що причиною безладів у Львові було рішення парламенту встановити формою увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні підйом червоного прапора Перемоги.

"Я ще раз хочу підкреслити - жодного відношення не має до цього (до подій у Львові) рішення про прапор. Хоча, є певні питання отут...", - сказав він, зазначивши, що раніше на святкуванні 9 травня також піднімався червоний прапор, і були конфлікти, але на цьому не концентрували увагу.

Спікер також висловив розчарування поводженням депутатів під час заслуховування в п'ятницю інформації Кабінету міністрів про події у Львові.

Він розкритикував депутатів за перенесення громадського конфлікту, гасел, які звучали на 9 травня у Львові в сесійний зал замість того, щоб зробити висновки за результатами безладів.

Все про реакцію на заворушення у Львові та їх наслідки читайте тут.

Читайте також:

Мєдвєдєв пригадає Україні 9 травня у Львові

Україна відзвітує перед Росією за заворушення у Львові

Глава МВС визнав, що свободівця у Львові підстрелили правомірно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: