Литвин назвав популізмом ідею об’єднання з Росією і Білоруссю

Спікер порадив гуманітарному віце-прем'єру Семиноженку спочатку запитати в Росії, чи згодна вона об'єднатися.

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає популістськими заяви віце-прем'єра Володимира Семиноженка про можливий союз з Росією.

"Я думаю, що для українських політиків, особливо для тих, хто вмонтований зараз у владу, треба забути про передвиборчий період, коли думка була не надто дисциплінованою", - заявив Литвин у понеділок журналістам.

"Треба було спочатку запитати в Росії, чи готова вона до такої пропозиції. думаю, що здебільшого відповідь буде взагалі негативна. Тому я вважаю, що це на рівні політичних заяв, а не тих реалій, з якими дійсно буде виступати виконавча влада", - додав спікер.

"Треба навчитися жити в державі самостійно і довести бодай в 2011 році, коли буде 20 років незалежності, що ми можемо бути державою і повинні мати реальний, а не декларативний суверенітет", - сказав Литвин.

У свою чергу партія "За Україну!" вимагає від президента, прем’єр-міністра й міністра закордонних справ дати публічну оцінку заявам Володимира Семиноженка.

"Такі заяви невипадково пролунали після вояжів Януковича й Азарова до Москви. Очевидно, віце-прем’єр Семиноженко озвучив справжню суть домовленостей президента й прем’єра України в російській столиці", - заявили у партії.

"Його розмови про новий союз логічно вписуються в заяви керівників нинішньої влади про спільне з Росією управління українською газотранспортною системою, про так званий "нейтралітет" України з одночасним базуванням російських військ у Криму, про митний союз, про кабальну угоду з закупівлі у Росії ядерного палива, про привілеї для російської мови в Україні та інші новації, вигідні Кремлю, але шкідливі для України", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося, раніше віце-прем'єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко заявив, що ідея створення союзу України, Росії і Білорусі може бути розглянута.

За його словами, створення такого союзу є "однією зі схем, яка будь-яка має право до розгляду, так само як і участь України в Євросоюзі".

Читайте також:

Гуманітарного віце-прем’єра охоплює жах від українського дубляжу фільмів

Уряд Азарова замислився про союз з Росією та Білорусією

Затулін сподівається, що російський флот буде в Криму вічно

ВідеоЛитвин назвав популізмом ідею об’єднання з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: