Литвин назвав правоохоронців озброєними загонами партій

Причина того - стан правоохоронної системи України, яка на сьогодні, за словами Литвина, є не що інше, як "озброєні загони партій".

Голова Верховної Ради Володимир Литвин не відчуває морального задоволення у зв`язку з ухваленням Закону "Про внесення змін до деяких законів України (щодо протидії хабарництву)", який робить жорсткішим відповідальність за хабарництво.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Запоріжжі.

"Я не відчуваю глибокого морального задоволення у зв`язку з ухваленням цього закону", - заявив Литвин.
Причина того, сказав він, - стан правоохоронної системи України, яка на сьогодні, за словами Литвина, є не що інше, як "озброєні загони партій".

Спікер вважає, що в такій ситуації закон, що посилює відповідальність за хабарництво, аж до довічного ув’язнення, може бути неадекватно використаний в період виборів шляхом "використання цих загонів для того, аби когось показово покарати".

Ще одним чинником, що ставить, на думку Литвина, під питання дієвість даного закону, є стан судової системи в Україні.

14 травня спікер Верховної ради Володимир Литвин вже заявляв, що вважає українські силові структури "бойовими загонами" політичних партій та їх лідерів.

21 травня Верховна Рада прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законів України (про протидію хабарництву). Цю законодавчу ініціативу підтримали 364 народні депутати з 431, зареєстрованого в сесійному залі.
Закон передбачає довічне ув’язнення за отримання хабара у великому розмірі для суддів, слідчих і прокурорів і 15 років ув’язнення для чиновників.

Читайте також:

"Українські силові структури - бойові загони партій або певних лідерів"

Литвин: "регіонали" перетворили ВР на конюшню

Литвин закликав відмовитися від "вічної дружби" з Росією

Литвин пропонує перенести Конституційний суд до Харкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: