Литвин не дасть депутатам розслабитись

Володимир Литвин пропонує парламенту щодня працювати до того часу, поки повністю не буде вичерпаний порядок денний і не розглянуто усі заплановані законопроекти.

Таку заяву зробив спікер під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та парламентських комітетів.

За словами Литвина, ВР цього тижня планує розглянути 50 питань, які стосуються у першу чергу подолання кризи в реальному секторі економіки. Зокрема, у вівторок парламент розгляне дев’ять питань, у середу – 17, у четвер – 20, а всі решта – у п’ятницю.

Водночас, за словами Литвина, до розгляду цього тижня заплановані 60 проектів постанов щодо проведення місцевих позачергових виборів. При цьому В.Литвин зауважив, що до розгляду на третю сесію ВР внесено 1112 законопроектів, 465 з яких пройшли обговорення у комітетах і готові до розгляду у сесійній залі.

Таку ініціативу Литвина підтримав лідер фракції БЮТ Іван Кириленко. "Поки ми не вичерпаємо порядок денний, із зали не виходимо", - сказав він.

При цьому Кириленко зауважив, що це стосується не тільки цього пленарного тижня, а й наступних пленарних тижнів.

Нагадаємо, напередодні Володимир Литвин відзначив, що "сьогодні є спроба розірвати парламент і зводити Україну на вибори в умовах кризи, яка посилюється".


ВідеоЛитвин не дасть депутатам розслабитись

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: