Литвин не хоче виносити нову Конституцію на референдум

Голова Верховної ради підкреслює, що на проведення всенародного референдуму в бюджеті немає грошей.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин не підтримує ідею проведення всенародного референдуму з обговорення нової редакції Конституції України.

Про це Литвин заявив сьогодні, відповідаючи на запитання мешканців смт Диканька на Полтавщині, повідомляє прес-служба ВР.

"Якщо у нас багато грошей, то давайте проводити", - сказав спікер, додавши, що "головне не те, що референдум буде проведений, а що робитимемо з результатами".

На думку Литвина, людям не важливо, яким буде майбутній парламент: дво- чи однопалатним. "Конституція, як і будь-який закон, повинна сприйматися людьми", - заявив голова ВР.

Він вкотре наголосив, що нині головне - виконувати Основний закон. "Треба примусити виконувати Конституцію, бо усі наші біди тому, що ми її не виконуємо", - сказав політик.

За словами голови ВР, "кожен прагне написати Конституцію "під себе". "Мене лякають Конституції, написані за одну ніч. Я боюсь таких людей, таких Конституцій", - зазначив він. На переконання Литвина, робота над Конституцією вимагає "знати минуле, традиції, історію і ментальність народу, питання сьогодення".

Нагадаємо, 31 березня президент Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної ради проект змін до Конституції та визначив цей законопроект як невідкладний для позачергового розгляду.

Того ж дня президент вніс до ВР законопроект про зміни до державного бюджету на 2009 рік щодо виділення 450 млн. грн. для проведення референдуму з питань змін до Конституції.

Читайте також:

Ющенко розповів про свою місію

Україні не вистачає грошей на президентські вибори

Ющенко надіслав свою Конституцію до Венеціанської комісії

Українці не хочуть ділити Верховну раду навпіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: