Литвин не хоче "завалити" наступника Огризка

Лідери парламентських фракцій прийдуть до спікера Володимира Литвина, щоб обговорити кандидатуру нового міністра закордонних справ.

У вівторок Верховна рада не розглядатиме кандидатуру Олега Шамшура на посаду міністра закордонних справ, яку вніс президент.

Про це повідомив на відкритті засідання ВР спікер Володимир Литвин.

За його словами, о 15 годині лідери фракцій зберуться, щоб обговорити та узгодити це питання. Якщо їх позиція консолідованою, розгляд кандидатури нового голови МЗС може відбутися до кінця тижня, не виключив Литвин.

"Сьогодні не буде парламент розглядати це питання, тому що поставити, щоб завалити цю кандидатуру – так не треба", - зазначив спікер.

Раніше президент Віктор Ющенко вніс подання на призначення керівником зовнішньополітичного відмоства посла України в США Олега Шамшура.

Шамшур обіймав посади заступника міністра закордонних справ, начальника управління Європейського Союзу МЗС України, заступника голови Державного комітету України у справах національностей та міграції.

Був також радником-посланником у посольстві України в країнах Бенілюксу та членом Комісії при президенті України з питань громадянства.

Читайте також:

Ющенко вніс на розгляд Ради кандидатуру глави МЗС

Литвин вимагає консультацій з лідерами фракцій щодо наступника Огризка

Огризко попросив Ющенка більше не робити його міністром при Тимошенко

ВідеоЛитвин про Шамшура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: