Литвин: не царська це справа - Януковича коментувати

Спікер ВР відмовився коментувати наміри ПР створити нову парламентську коаліцію, але відзначив, що нічого в регіоналів не вийде.

Голова Верховної ради Володимир Литвин висловив сумнів у тому, що Партія регіонів збирається на практиці реалізовувати ініціативу про створення нової парламентської коаліції.

"Не справа голови Верховної ради коментувати наміри, заяви щодо чергових переформатувань парламенту. Не царська ця справа. Тим більше, що я не бачу, і не проглядається воля, потенціал, наміри перевести це в практичну площину", - заявив Литвин під час виступу в Житомирі.

"Усі ці люди не здатні до радикальних дій. На руйнування - так, а на решту - ні", - також відзначив глава українського парламенту.

Він у черговий раз сказав, що необхідно зберегти дієздатний парламент, який хоча би на мінімальному рівні міг би висловити свої застереження щодо організації та проведення президентської виборчої кампанії.

На думку Литвина, очевидним є те, що однією з причин руйнування нинішньої Верховної ради є спроба усунути інститут, який міг би висловлювати якісь застереження.

Нагадаємо, лідер ПР Віктор Янукович раніше заявляв, що його партія наступного пленарного тижня ініціює питання про створення нової дієздатної більшості у парламенті. Втім, пізніше Янукович відзначив, що його політична сила зараз не веде переговорів про коаліцію.

Читайте також:

Янукович звернувся до Путіна: "Его Превосходительство"

Янукович і Литвин влаштували скандал у Верховній раді

Литвин натякає, що Янукович – невіглас

Литвин запросив Януковича до чинної коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: