Литвин не виключає, що його партія об'єднається з ПР

На Житомирщині голова ВР Володимир Литвин не відкинув можливе злиття його Народної партії з Партією регіонів.

Голова ВР Володимир Литвин не відкидає, що його партія може оголосити про злиття з Партією регіонів.

"Я не відкрию великого секрету, якщо скажу, що діалог у нас з Партією регіонів про співробітництво ведеться з 2007 року, з того моменту, коли були позачергові вибори. І ми знаходимося в цьому діалозі", - сказав Литвин, відповідаючи на запитання, чи може Чи Народна партія об'єднатися з ПР.

При цьому спікер не відповів на питання, яке рішення буде прийнято за результатами діалогу.

"Ми в процесі діалогу, в процесі спільної роботи. Яке рішення прийняти? Буде прийнято те рішення, яке буде співпадати з потребами країни ... час думати і працювати для країни", - додав він.

На думку Литвина, зараз політичні сили мають консолідуватися для того, щоб забезпечити розвиток України, незважаючи на те, що відповідна робота часто буває невдячною.

Лідер Народної партії також позитивно оцінив ініціативу віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка про об'єднання його партії "Сильна Україна" з ПР.

"Я вітаю тих, хто сьогодні бере на себе відповідальність, не шукають, на кого її перекласти, а беруть, розуміючи, що вони втрачають авторитет. Я зараз говорю про ту ініціативу, яка була задекларована Сергієм Тігіпком", - сказав Литвин.

Спікер наголосив, що Народна партія і в Раді, і в місцевих радах продовжує працювати і ніколи не позиціонувала себе як опозиція.

Раніше лідер "Єдиного центру" Віктор Балога заявив, що над питанням злиття його партії з Партією регіоналів "можна подумати".

Нагадаємо, в спільній заяві голів Партії регіонів та партії "Сильна Україна" Миколи Азарова і Сергія Тігіпка, щодо об’єднання двох партій ішлося про те, що громадяни, політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента, мають об’єднатися .

Раніше "Сильна Україна" приєдналася до Партії регіонів. Цю новину підтвердив Азаров.

Читайте також:

Балога не виключає об'єднання "Єдиного центру" з ПР

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Рейтинг Партії регіонів за рік знизився вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: