Литвин не знає про позачергове засідання Ради

Спікер Верховної ради заявив, що не бачив заяву про скликання позачергового засідання Ради з приводу угоди по ЧФ між президентами України та Росії.

Офіційні пропозиції щодо скликання позачергового засідання Верховної ради з приводу пролонгації розміщення ЧФ РФ від опозиції не надходили.

Про це повідомив спікер Володимир Литвин.

"Будь-яку солідну роботу потрібно робити солідно в плановому режимі. І в цьому плані я отримав підтримку всіх, хто цікавився цією проблемою", - заявив він.

"Головне для мене в цьому питанні, щоб не програла Україна, разом з тим, щоб виграли двосторонні українсько-російські відносини", - підкреслив Литвин.

Крім того, він не виключив можливість ратифікації вже 27 квітня підписаного в середу президентами України і Росії угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Севастополі до 2042 року.

"У мене були консультації, розмови з Борисом Гризловим (спікером Держдуми РФ) - це абсолютно можливо, за умови, що всі документи оперативно надійдуть до Верховної Ради", - підкреслив він.

"Адже нам потрібно приймати бюджет, з урахуванням нового цінового фактору, у зв'язку з угодами, підписаними в Харкові", - сказав Литвин.

Спікер не відповів на питання, чи підтримають депутати Блоку Литвина пропозицію про ратифікацію угоди про продовження терміну перебування ЧФ РФ у Криму, і акцентував увагу на необхідності всебічного розгляду цього питання в парламенті.

"Головне - організувати розгляд цього питання, щоб було всебічне обговорення прийнятого рішення перед винесенням його на ратифікацію і з тим, щоб була отримана вичерпна, повна і щира інформація, які мотиви були, щоб йти на прийняття такого рішення", - сказав Литвин.

Читайте також:

НУ-НС підтримала Тимошенко і вимагає звіту Януковича


Тимошенко скликає на суботу позачергову сесію Ради

Янукович дозволив ЧФ РФ залишитись в Криму ще на 25 років

Рада і Держдума синхронно ратифікують угоду по ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: